Kalendarz wydarzeń

Wszystko za 50%

Pub PRL 20.01.2018

SOBOTA

Śledź bistro 20.01.2018

Klubowa Sobota

Awangarda 20.01.2018

Sobotnia Odpinka

Olimpic Bowling Center 20.01.2018

DISCO WEEKEND 26+

Klub Kancelaria 20.01.2018

SaturdayCoctailNight - Sobota !

Club Stara Babcia 20.01.2018

Niegrzeczna Sobota

Twenty Club 20.01.2018

Gorączka Sobotniej Nocy

SETA DISCO 20.01.2018

Gorączka sobotniej nocy

Eljazz 20.01.2018
zobacz więcej imprez

Reklama

Towarzyska Kafe - Bydgoszcz

Ocena: 4/5

Informacje o klubie

NazwaTowarzyska Kafe
AdresPoznańska 12
E-mailtowarzyskakafe@gmail.com


Towarzyska Kafe

Nasza klubokawiarnia swoje miejsce odnalazła w budynku 12 Kamienicy przy ulicy Poznańskiej 12 w Bydgoszczy.
Przestrzeń oddaną do naszej dyspozycji mamy nadzieję przemienić w miejsce kultowe, zarówno pod względem atmosfery, wystroju wnętrz, muzyki jak i rozmaitych eventów. Towarzyska Kafe ma stać się alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas wśród wyjątkowych ludzi w wyjątkowym miejscu.
W ramach naszej działalności przewidujemy organizację licznych wydarzeń muzycznych, również imprez cyklicznych. O oprawę muzyczną zadbaliśmy dzięki współpracy z grupą profesjonalnych akustyków. W murach Towarzyskiej Kafe pobrzmiewać będą dźwięki techno, house i deephouse. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i inne muzyczne odcienie. Znajdzie się również miejsce dla tych, którzy chcieliby potańczyć. Przy sprzyjającej aurze pogodowej ukojenia będzie można szukać na Artystycznym Podwórku, gdzie organizowane będą imprezy kulturalno-artystyczne na świeżym powietrzu.
Wyjątkowego charakteru naszej klubokawiarni nadadzą między innymi meble z Retromarketu, z których każdy będzie można zabrać ze sobą do domu. Ściany staną się również przestrzenią wystawienniczą.
W ramach Towarzyskiej Kafe funkcjonować będą również: Uzdrowisko i Studio Zupy. Studio Zupy zadba o podniebienia naszych gości serwując dania przygotowane przez szefa kuchni Tomasza Górskiego. W Uzdrowisku można będzie skosztować jednego z pięciu gatunków wód mineralnych, kwitnącej herbaty czy też yerba mate , w ofercie znajdą się także dietetyczne wypieki.
Mamy nadzieję, że nasze założenia z czasem będą ewoluowały przy współpracy ze wszystkimi osobami chętnymi do współtworzenia świeżego, innowacyjnego i wyjątkowego miejsca spotkań.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję