Kalendarz wydarzeń

Wszystko za 50%

Pub PRL 21.02.2019

Śledziowy czwartek

Śledź bistro 21.02.2019

Czwartkowe Disco Polo

Olimpic Bowling Center 21.02.2019

FREE & FREE

Club Stara Babcia 21.02.2019

Czwartkowe Wieczory Planszowek

Klubokawiarnia Cafe Kino 21.02.2019

Quiz, Stand up

Wiatrakowa Klub 21.02.2019

INTEGRA!

Twenty Club 21.02.2019

Polskie Hity

SETA DISCO 21.02.2019

Dart Thursday

London Pub 21.02.2019
zobacz więcej imprez

Reklama

Towarzyska Kafe - Bydgoszcz  (klub zamknięty)

Ocena: 4/5

Informacje o klubie

NazwaTowarzyska Kafe
AdresPoznańska 12
E-mailtowarzyskakafe@gmail.com


Towarzyska Kafe

Nasza klubokawiarnia swoje miejsce odnalazła w budynku 12 Kamienicy przy ulicy Poznańskiej 12 w Bydgoszczy.
Przestrzeń oddaną do naszej dyspozycji mamy nadzieję przemienić w miejsce kultowe, zarówno pod względem atmosfery, wystroju wnętrz, muzyki jak i rozmaitych eventów. Towarzyska Kafe ma stać się alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas wśród wyjątkowych ludzi w wyjątkowym miejscu.
W ramach naszej działalności przewidujemy organizację licznych wydarzeń muzycznych, również imprez cyklicznych. O oprawę muzyczną zadbaliśmy dzięki współpracy z grupą profesjonalnych akustyków. W murach Towarzyskiej Kafe pobrzmiewać będą dźwięki techno, house i deephouse. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i inne muzyczne odcienie. Znajdzie się również miejsce dla tych, którzy chcieliby potańczyć. Przy sprzyjającej aurze pogodowej ukojenia będzie można szukać na Artystycznym Podwórku, gdzie organizowane będą imprezy kulturalno-artystyczne na świeżym powietrzu.
Wyjątkowego charakteru naszej klubokawiarni nadadzą między innymi meble z Retromarketu, z których każdy będzie można zabrać ze sobą do domu. Ściany staną się również przestrzenią wystawienniczą.
W ramach Towarzyskiej Kafe funkcjonować będą również: Uzdrowisko i Studio Zupy. Studio Zupy zadba o podniebienia naszych gości serwując dania przygotowane przez szefa kuchni Tomasza Górskiego. W Uzdrowisku można będzie skosztować jednego z pięciu gatunków wód mineralnych, kwitnącej herbaty czy też yerba mate , w ofercie znajdą się także dietetyczne wypieki.
Mamy nadzieję, że nasze założenia z czasem będą ewoluowały przy współpracy ze wszystkimi osobami chętnymi do współtworzenia świeżego, innowacyjnego i wyjątkowego miejsca spotkań.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję