Kalendarz wydarzeń

zobacz więcej imprez

Reklama

La Salsa - Bydgoszcz  (klub zamknięty)

Ocena: 3.8/5

Informacje o klubie

NazwaLa Salsa
Adresul. Zaułek 11
Godziny otwarciaod 16.00 do ostatniego klienta
Muzykasalsa, merengue, bachata, rumba, chacha, samba, regeeton, (rock,
Selekcjawstęp od 20 roku życia, zakaz wstępu osobom w dresach
RezydenciDj Manix
Kontakt tel.500 178 003
Strona wwwwww.lasalsabydgoszcz.pl
E-maillatino_pol@yahoo.com
Gastronomiabrakk
Cena piwa4.50 - 5 zł
Cena drinkaod 7,00 zł


Pierwszy i jedyny w naszym mieście pub w stylu latynoskim składa się z trzech sal, których kolorowe, słoneczne ściany przypominają plażę, wiklinowe stoliki i krzesła zachęcają do odpoczynku. W klubie panuje przyjemna atmosfera, a muzyka porywa do tańca...Jej bogactwo jest imponujące. Rozbrzmiewają pogodne i jednocześnie pełne życia rytmy rodem z Ameryki Południowej i Środkowej zróżnicowane w zależności od kraju z jakiego pochodzą. Można w tańcu przenieść się do odległego Meksyku, Kolumbii czy na Kubę.


Warto zajrzeć tu także, by delektować się wyjątkowymi drinkami, których intrygujący smak można poznać tylko tutaj. Brazylijska cytrusowa Caipirinha, mocny Macho , Chiquita czy Pisco to smak egzotycznych owoców, gorących plaży i słońca..
„La Salsa" oferuje także inne atrakcje! Można nauczyć się tańca salsa oraz merengue i bachata. Wystarczy tylko przyjść do klubu w środę lub niedzielę o godz. 20.00 i przynieść ze sobą dobry humor. Lekcje tańca są gratisowe!! Warto też wykorzystać swoje umiejętności taneczne w czasie piątkowych i sobotnich wieczorów. O godzinie 20.00 startuje dyskoteka. Można zatańczyć przy przebojach kubańskich, kolumbijskich, brazylijskich ... i innych wywodzących się z dalekiej Ameryki Łacińskiej.


Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję