Kalendarz wydarzeń

SKANDAL

SODA Club & Lounge Bar 23.10.2019

Środowa Rozgrzewka

Awangarda 23.10.2019
zobacz więcej imprez

Reklama

Poznaj piękno na Targu Rzeczy Pięknych w Bydgoszczy.

Zgłoś nadużycie
Już w najbliższy weekend – 13 i 14 lutego w bydgoskim Domu Mody Drukarnia po raz pierwszy odbędzie się Targ Rzeczy Pięknych. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Targ Rzeczy Pięknych to nowe wydarzenie na mapie Bydgoszczy organizowane przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczną wraz z Domem Mody Drukarnia. Ideą eventu jest połączenie wielbicieli przedmiotów wyjątkowych z ich twórcami oraz kolekcjonerami. Do udziału w targach zaproszeni zostali kolekcjonerzy antyków, twórcy handmade'u oraz producenci zdrowej żywności.

Na to wydarzenie organizator zaprosi wszystkich fanów przedmiotów wyjątkowych w każdy drugi piątek i sobotę miesiąca. Pierwsza edycja odbędzie się już w tym tygodniu - 13 i 14 lutego. Wystawcy będą czekali na Was w bydgoskim Domu Mody Drukarnia w godzinach od 10:00 do 18:00 w sali znajdującej się na poziomie ,,0".

 

Wszystkich chętnych do wystawienia swoich prac zapraszamy do kontaktu z biurem BYLOT'u pod numerem telefonu 537 444 476, bądź mailowo pod adresem biuro@bylot.pl .

Zainteresowanych imprezą zapraszamy także na stronę www.facebook.com/targrzeczypieknych.

 

Partnerem wydarzenia jest klubowa.pl.

 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję