Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Bydgoszcz świętuje 9 urodziny klubowa.pl! Baw się razem z nami!

Zgłoś nadużycie
Już w najbliższy piątek – 28 listopada, zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania naszych 9 urodzin w bydgoskim klubie Soda. Startujemy o godzinie 21:00.

 

 

Bydgoszcz i świat bydgoskich klubów w 9-letniej historii klubowa.pl zajmuje szczególne miejsce, bowiem to właśnie w tym mieście powstał nasz portal i stawiał swoje pierwsze kroki. Dzisiaj, w dużej mierze dzięki temu, że jesteście z nami klubowa.pl jest największym portalem imprezowym w Polsce! Pragniemy Wam za to gorąco podziękować i świętować razem z Wami nasze kolejne urodziny.
W ten andrzejkowy wieczór przygotujcie się na niezapomnianą, huczną imprezę!

 

 

Chociaż tradycja każe, żeby w andrzejkowy wieczór lać wosk, my jednak będziemy lać urodzinowe Prosseco, którym przywitamy pierwszych 200 gości.

Razem z nami swoje urodziny będzie świętował DVJ Rocco, który będzie rządził za konsoletą a wspierać go będą
- dvj c-tite 
- dj mush
- dj johnny w
- drumr (percussion live act)

 

Z okazji naszych urodzin to my rozdajemy extra prezenty, które możecie dostać już dzisiaj. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie, z którego zasadami możecie zapoznać się pod adresem https://www.facebook.com/events/708434065900304/?ref=5&source=1

Przygotowaliśmy jeszcze kilka spektakularnych niespodzianek, które ujawnimy jednak dopiero na imprezie.

Do zobaczenia!

 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję