Kalendarz wydarzeń

Wszystko za 50%

Pub PRL 06.04.2020

Rozkulane poniedziałki

Olimpic Bowling Center 06.04.2020

FREE&FREE

Club Stara Babcia 06.04.2020

Gothic Age

Pub Zamek 06.04.2020

Lokal nieczynny

Wiatrakowa Klub 06.04.2020

Nie lubisz Poniedziałku

London Pub 06.04.2020

Poniedzialek z Bilardem

Olimp Pub 06.04.2020

WŁASNY PORT-szanty

Barka 06.04.2020

Zacznij tydzień właśnie z nami

Merlin Pub 06.04.2020

Reklama

ReFashion Day- impreza na której musisz być!

Zgłoś nadużycie
Serdecznie zapraszamy na wyjątkową imprezę świąteczną pod hasłem ,,ReAktywuj z nami Ducha Świąt”.

Już w najbliższą sobotę- 21 grudnia o godzinie 13:00 w bydgoskim Domu Mody Drukarnia startuje kolejna edycja ReFashion Day na której pojawią się nie tylko lokalni artyści i projektanci ale także tancerze oraz sportowcy.

 

Trzecia już edycja tej imprezy, odbędzie się w wyjątkowej świątecznej atmosferze, której przyświecać będzie hasło ,,ReAktywuj z nami Ducha Świąt". Udział w tym wydarzeniu może stać się niepowtarzalną okazją aby zakupić u wystawców oryginalne, niedrogie prezenty ,,z duszą" a także pobudzić w sobie kreatywność, dzięki której samodzielnie stworzycie niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju prezenty, którymi obdarujecie swoich najbliższych w wigilijny wieczór.

 

Ta wyjątkowa impreza po raz kolejny udowodni, że w województwie kujawsko-pomorskim i jego mieszkańcach tkwi wielki potencjał, który należy wspierać i rozwijać!

 

 

Pamiętajcie jednak, że Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas w którym obdarujemy się prezentami, lecz przede wszystkim okres w którym należy szczególnie pamiętać o drugim człowieku.
Dzięki udziałowi w ReFashion Day będziecie mieli okazję aby wraz z organizatorami imprezy wesprzeć dzieciaki z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Wystarczy, że przyniesie ze sobą choćby jedną rzecz (odzież, akcesoria, zabawkę, gry, książkę, płytę, słodycze itd. itp.), która nie jest Wam już potrzebna, a ucieszyłaby dzieciaki i młodzież z domu dziecka.
Uwaga: Pamiętajcie, że na imprezie nie będą zbierane pieniądze lecz tylko i wyłącznie rzeczy, które mogą przydać się dzieciom i młodzieży oraz sprawić im mnóstwo radości.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest klubowa.pl

 

Poniżej możecie zobaczyć co działo się na dwóch poprzednich edycjach imprezy.

 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję