Kalendarz wydarzeń

Wszystko za 50%

Pub PRL 14.11.2019

Śledziowy czwartek

Śledź bistro 14.11.2019

Czwartkowe Disco Polo

Olimpic Bowling Center 14.11.2019

FREE & FREE

Club Stara Babcia 14.11.2019

Czwartkowe Wieczory Planszowek

Klubokawiarnia Cafe Kino 14.11.2019

Quiz, Stand up

Wiatrakowa Klub 14.11.2019

INTEGRA!

Twenty Club 14.11.2019

Polskie Hity

SETA DISCO 14.11.2019

Dart Thursday

London Pub 14.11.2019
zobacz więcej imprez

Reklama

ReFashion Day- impreza na której musisz być!

Zgłoś nadużycie
Serdecznie zapraszamy na wyjątkową imprezę świąteczną pod hasłem ,,ReAktywuj z nami Ducha Świąt”.

Już w najbliższą sobotę- 21 grudnia o godzinie 13:00 w bydgoskim Domu Mody Drukarnia startuje kolejna edycja ReFashion Day na której pojawią się nie tylko lokalni artyści i projektanci ale także tancerze oraz sportowcy.

 

Trzecia już edycja tej imprezy, odbędzie się w wyjątkowej świątecznej atmosferze, której przyświecać będzie hasło ,,ReAktywuj z nami Ducha Świąt". Udział w tym wydarzeniu może stać się niepowtarzalną okazją aby zakupić u wystawców oryginalne, niedrogie prezenty ,,z duszą" a także pobudzić w sobie kreatywność, dzięki której samodzielnie stworzycie niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju prezenty, którymi obdarujecie swoich najbliższych w wigilijny wieczór.

 

Ta wyjątkowa impreza po raz kolejny udowodni, że w województwie kujawsko-pomorskim i jego mieszkańcach tkwi wielki potencjał, który należy wspierać i rozwijać!

 

 

Pamiętajcie jednak, że Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas w którym obdarujemy się prezentami, lecz przede wszystkim okres w którym należy szczególnie pamiętać o drugim człowieku.
Dzięki udziałowi w ReFashion Day będziecie mieli okazję aby wraz z organizatorami imprezy wesprzeć dzieciaki z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Wystarczy, że przyniesie ze sobą choćby jedną rzecz (odzież, akcesoria, zabawkę, gry, książkę, płytę, słodycze itd. itp.), która nie jest Wam już potrzebna, a ucieszyłaby dzieciaki i młodzież z domu dziecka.
Uwaga: Pamiętajcie, że na imprezie nie będą zbierane pieniądze lecz tylko i wyłącznie rzeczy, które mogą przydać się dzieciom i młodzieży oraz sprawić im mnóstwo radości.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest klubowa.pl

 

Poniżej możecie zobaczyć co działo się na dwóch poprzednich edycjach imprezy.

 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję